Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Rzeszów

Rzeszów - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2019-03-08

Wykręć sobie zdrowie na Dzień Kobiet

Konkursy z nagrodami, konsultacje z dietetykami, muzyka na żywo oraz akcje „W krainie kwiatów” i „Wykręć sobie zdrowie i witaminy”. Takie atrakcje z okazji Dnia Kobiet przygotowało dla swoich klientek CH Plaza Rzeszów. Impreza z okazji święta wszystkich Pań odbędzie się w najbliższy piątek 8 marca 2019 r. w godzinach od 14:00 do 20:00.

W tym roku CH Plaza Rzeszów proponuje wszystkim Paniom spędzenie Dnia Kobiet aktywnie i na sportowo. Przede wszystkim na uczestników imprezy będą czekały konkursy z nagrodami przygotowane przez klub fitness CityFit. Od godziny 14:00 w atrium Centrum będzie można wziąć udział w akcji „Wykręć sobie zdrowie i witaminy”, podczas której klienci będą mogli skosztować świeżo wyciskanych, naturalnych soków. Jednak aby otrzymać gotowy napój, należy za pomocą specjalnych rowerów i siły swoich mięśni uruchomić wyciskarkę wolnoobrotową, w której przygotowany zostanie sok z wybranych produktów.

Dodatkowo każdy, kto w Dniu Kobiet zrobi zakupy w CH Plaza Rzeszów za minimum 50 zł w jednym sklepie, będzie mógł wziąć udział w akcji „W krainie kwiatów”. Wystarczy przyjść do punktu promocyjnego w atrium rzeszowskiej Plazy i wymienić paragon na wybrany kwiat doniczkowy. W tym samym miejscu odbywać się będą bezpłatne konsultacje z dietetykami i specjalistami zdrowego żywienia.

Całą imprezę w CH Plaza Rzeszów umili muzyka grana na żywo. Na scenie wystąpi duet muzyczny Gaba Janusz i Klaudiusz Szpytma. Gaba i Klaudiusz tworzą duet, który chętnie pokazuje znane utwory zagraniczne, jak i polskie w swoich aranżacjach. Prezentują również utwory w pełni autorskie, które z pewnością przyciągną uwagę niejednego słuchacza.

Dzień Kobiet w CH Plaza Rzeszów odbędzie się w najbliższy piątek 8 marca 2019 r. Impreza rozpocznie się o godzinie 14:00 i potrwa do 20:00. Organizatorem imprezy jest rzeszowska Plaza, a partnerem Studio florystyczne IRYS.

data ostatniej modyfikacji: 2019-03-05 10:23:13
Komentarze

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
220x300_ogolny_WSPIA.gif
WSSIP_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura SGGW
miniatura
 
Polityka Prywatności