Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Rzeszów

Rzeszów - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2019-03-31

Rusza rzeszowska Giełda Płyt

Ponad 10.000 płyt CD i winyli będzie można znaleźć na rzeszowskiej Giełdzie Płyt w CH Plaza Rzeszów. Wydarzenie organizowane jest dla miłośników klasycznych, jak i współczesnych gatunków muzyki. Imprezę zakończy koncert Konrad Baran Quartet. Giełda Płyt odbędzie się 31 marca 2019 r. w atrium CH Plaza Rzeszów.

W Giełdzie Płyt udział zapowiedzieli wystawcy i kolekcjonerzy z całej Polski. Klienci CH Plaza Rzeszów będą mogli wybierać spośród ponad 10 tys. płyt. Będą to zarówno płyty CD, jak i winyle. Jak zapowiadają organizatorzy Giełdy, każdy znajdzie coś dla siebie. Wystawcy zapowiedzieli, że na swoich stoiska zaprezentują płyty z muzyką z najrozmaitszych gatunków i selekcji. Będą także prawdziwe rarytasy dla kolekcjonerów, a wszystko w przystępnych cenach.

Giełda Płyt to nie jedyna atrakcja zaplanowana przez CH Plaza Rzeszów na niedzielę 31 marca 2019 r. Na finał imprezy dla wszystkich jej uczestników zorganizowany zostanie specjalny na koncert. Tym razem w CH Plaza Rzeszów zagra „Konrad Baran Quartet”. Jest to autorski projekt Konrada Barana, absolwenta Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Zespół posługuje się językiem muzycznej improwizacji, a w swoim repertuarze posiada nie tylko oryginalne kompozycje. Gra także standardy takich muzyków jak Esbjörn Svensson, Søren Dahl Jeppesen czy Jakob Bro. Zestawienie klasycznej formuły kwartetu jazzowego z nietypowym instrumentarium sprawia, że muzyka zespołu intryguje brzmieniem, urzeka lekkością i zaskakuje energią.

data ostatniej modyfikacji: 2019-03-26 10:30:25
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języka za granicą
przeglad_nauka_jezyka_zagranica.gif

Przegląd uczelni w Polsce
220x300_ogolny_WSPIA.gif
WSSIP_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności