Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Rzeszów

Rzeszów - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2019-04-13

Jarmark Wielkanocy w CH Plaza Rzeszów

W sobotę 13 kwietnia 2019 r. CH Plaza Rzeszów zaprasza od godziny 10:00 do 17:00 na Wielkanocny Kiermasz Ekonomii Społecznej. Imprezę po raz kolejny organizuje Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Rzeszowie.

Na kiermaszu będzie można znaleźć inspiracje i pomysły na Wielkanocny stół. Pojawią się m.in. ręcznie wykonane pisanki, ozdoby i stroiki świąteczne. Na stoiskach wystawców będzie można kupić również baranki, palmy, koszyki wiklinowe, serwety, dekoracyjne tkaniny, decoupage oraz wyroby z filcu, sklejki czy drewna. Nie zabraknie także stoisk gastronomicznych z tradycyjnymi, regionalnymi potrawami świątecznymi.

Wszystkie produkty oferowane na Kiermaszu w CH Plaza Rzeszów wykonane zostały przez podmioty ekonomii społecznej m.in. warsztaty terapii zajęciowej, zakłady aktywności zawodowej czy spółdzielnie socjalne. Sobotni Kiermasz Ekonomii Społecznej rozpocznie tydzień Jarmarkowy w CH Plaza Rzeszów. Od niedzieli 14 do piątku 19 kwietnia 2019 r. Centrum zaprasza także na Jarmark Wielkanocny, na którym również pojawią się świąteczne potrawy, rękodzieło artystyczne oraz ozdoby i dekoracje Wielkanocne.


data ostatniej modyfikacji: 2019-04-11 10:31:54
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni w Polsce
WSSIP_220.jpg
220x300_ogolny_WSPIA.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura WSPiA
miniatura WSZOP
miniatura
 
Polityka Prywatności