Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Rzeszów
2-5.10.2019

Poznaj smaki regionów w CH Plaza Rzeszów

Naturalne, ekologiczne wędliny, sery, chleby i syropy oraz greckie przysmaki będzie można kupić na Jarmarku „Smaki regionów” w CH Plaza Rzeszów. Czterodniowy Jarmark rozpocznie się w środę 2 października i potrwa do soboty 5 października 2019 r. Stoiska wystawców znajdą się w atrium rzeszowskiej Plazy.

Okazjonalne jarmarki i kiermasze organizowane są w CH Plaza Rzeszów regularnie. Przed każdymi świętami w atrium Centrum można kupić regionalne przysmaki i tradycyjne Podkarpackie wyroby. Tym razem rzeszowska Plaza zaprasza na jesienny Jarmark pod hasłem „Smaki regionów”. Przez cztery dni na stoiskach wystawców będzie można kupić produkty z różnych części Polski. W atrium Centrum pojawią się m.in. wędliny z Iwkowej Doliny, wpisane na Listę Produktów Tradycyjnych. Pojawią się serki góralskie, tradycyjne chleby na zakwasie oraz naturalne syropy z owoców i pędów sosny. Jedna z atrakcji będzie możliwość kupienia produktów prosto z Grecji.

Jarmark „Smaki regionów” w CH Plaza Rzeszów rozpocznie się w najbliższą środę 2 października i potrwa do soboty 5 października 2019 r. Stoiska wystawców zlokalizowane w atrium Centrum będzie można odwiedzać w godzinach od 10:00 do 21:00. Szczegóły dotyczące Jarmarku można znaleźć na stronie www.plazarzeszow.pl oraz na profilu centrum www.facebook.com/PlazaRzeszow.

data ostatniej modyfikacji: 2019-10-02 13:50:49
Komentarze
 
Polityka Prywatności