WSIiZ zaprasza na Dzień Otwarty

Dział: Rzeszów

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zaprasza maturzystów na spacer w trójwymiarowym świecie, grę na giełdzie, prezentację technik łamania zaszyfrowanych danych. A to wszystko w ramach Dnia Otwartego.

Dzień Otwarty na WSIiZ odbędzie 16 stycznia br.

Rzeczniczka uczelni Urszula Pasieczna poinformowała, że uczelnia przygotowała dla uczestników wiele atrakcji, które pokażą innowacyjne metody kształcenia i technologie oraz unikatowe narzędzia, jakie oferuje studentom. Część warsztatów odbędzie się w zaawansowanych technologicznie laboratoriach Centrum Edukacji Międzynarodowej.

Uczelnia przygotowała coś dla miłośników grafiki komputerowej. Będą oni mogli wziąć udział w warsztatach z podstaw animacji komputerowej, na których dowiedzą się jak zaanimować wybuch jądrowy i poznają podstawy tworzenia oprogramowania na urządzenia mobilne.

"Przyszli ekonomiści poznają tajniki giełdy walutowej i dowiedzą się, jak zarobić swój pierwszy milion w pięć minut" - dodała Magdalena Głodowska z Działu Promocji uczelni.

W programie Dnia Otwartego znajdzie się także prezentacja technik odzyskiwania oraz łamania zaszyfrowanych danych, telefonii cyfrowej, robotów, a także prezentacja nowego kierunku Aviation Management, czyli Zarządzanie Lotnictwem. Uczestnicy poznają m.in. obsługę systemu rezerwacji lotniczej.

Z wykładu o kobietach w terroryzmie będzie się można dowiedzieć, kim są Szahidki, Czarne Wdowy i Smiertnice, a podróżnicy wysłuchają wykładu o ludności, kulturze i zwyczajach Peru, Chile i Boliwii.

Dla osób interesujących się dziennikarstwem i komunikacją społeczną uczelnia zorganizuje warsztaty z dykcji i wystąpień publicznych. Ciekawostką będą warsztaty radiowych sztuczek  montażowych, na których uczestnicy dowiedzą się m.in. jak z głosu kobiecego zrobić męski lub głos krasnala.

Oprócz warsztatów, prezentacji i wykładów dla uczestników przewidziana będzie też jazda konna na krytej ujeżdżalni, porady wizażystki, nauka tańca brzucha i nauka pisania imion w egzotycznych językach, m.in. w hindi i po arabsku.

Źródło: PAP - Nauka w Polsce


ostatnia zmiana: 2012-01-13
Komentarze
Polityka Prywatności