31 grudnia 2011 (sobota)
(Archiwum)

Sylwester 2011 w Grotesque

Spędź niezapomniany sylwester w klubie Grotesque. Na gości Sylwestra 2011 w rzeszowskim klubie czekają dwie sale.

Gdzie?

Grotesque, ul. Przesmyk 4, Rzeszów


SALA GÓRNA: "DO UCZTOWANIA"
W ofericie: dwa dania gorące, przekąski, napoje gorące (kawa lub herbata), napoje zimne mix (soki, woda, cola), 0,7 litra wódki Finlandia, 2 lampki szampana (wina musującego) - na parę.

Wszystko z baru 30 % rabatu.

SALA DOLNA: "DO TAŃCA"

Zabawę sylwestrową poprowadzi DJ.


ostatnia aktualizacja: 2011-12-13
« powrót
Komentarze
Rzeszów, podkarpackie - nadchodzące imprezy i wydarzenia
26 czerwca 2026 (piątek), godz. 07:00
Festiwal ZEW się budzi 2026
3 lipca 2026 (piątek), godz. 19:00
Wieczór Hiszpański
9 lipca 2026 (czwartek), godz. 16:00
Folkowisko - Łukiem Karpat
17 lipca 2026 (piątek), godz. 19:00
Karnet na Young Arts Festival 2026
17 lipca 2026 (piątek), godz. 19:00
Marcin Masecki & Boleros | Young Arts Festival 2026
17 lipca 2026 (piątek), godz. 19:00
Recital "Dagny śpiewa Piaf"
17 lipca 2026 (piątek), godz. 21:00
Paktofonika Orkiestra | Young Arts Festival 2026
18 lipca 2026 (sobota), godz. 19:00
Dobrawa Czocher | Young Arts Festival 2026
Polityka Prywatności