www organizatora »
www organizatora »
www organizatora »
Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Rzeszów

Rzeszów - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2017-09-30

WSPiA zaprasza na V Święto Absolwenta

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa już po raz V zaprasza wszystkich absolwentów uczelni na coroczne Święto Absolwenta. W tym roku impreza odbędzie się 30 września 2017 r. w ogrodach WSPiA. Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkie osoby, które w ciągu ostatnich ponad 20 lat ukończyły naukę w murach Uczelni. Na zgłoszenia czekamy do 28 września.

Święto Absolwenta WSPiA to doskonały przykład na to, że koniec studiów nie musi oznaczać całkowitego pożegnania z uczelnią. Impreza ma na celu podtrzymanie kontakt z absolwentami, którzy w ciągu ostatnich 20 lat ukończyli studia w Wyższej Szkole Prawa i Administracji Rzeszowskiej Szkole Wyższej (dawna WSAiZ w Przemyślu). Święto organizowane jest cyklicznie. Co roku uczestniczy w nim blisko 200 osób. Jest to doskonała okazja do wspomnień, spotkań i rozmów z wykładowcami WSPiA oraz kolegami i koleżankami ze studiów.

W tym roku podczas Święta Absolwenta oprócz imprezy w ogrodach WSPiA zorganizowane zostanie przedsięwzięcie pod nazwą "Seminarium po latach". Będzie to nieformalne spotkanie seminarzystów-absolwentów uczelni z ich Promotorami, które pozwoli na poznanie losów zawodowych po ukończeniu studiów oraz na wspomnienia z okresu przygotowywania pracy dyplomowej.

V Święto Absolwentów odbędzie się w sobotę 30 września 2017 r. Impreza rozpocznie się o godzinie 15:00 "Seminarium po latach". Od godziny 17:00 Święto przeniesie się do ogrodów wypoczynkowych WSPiA. Tradycyjnie już rozpocznie je wykonanie pamiątkowego zdjęć wszystkich uczestników zjazdu. Później zapraszamy absolwentów do wspólnej zabawy przy grillu i muzyce granej przez DJa.

Informacje na temat zgłoszenia oraz program można znaleźć na stronie www.wspia.eu

data ostatniej modyfikacji: 2017-09-26 08:57:28
Komentarze

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
WSPiA-220_1.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura