Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Rzeszów

Rzeszów - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
2019-03-01 12:00

Profesor Jerzy Buzek gościem WSPiA

Zaproszenie

„Cyfrowa rewolucja, czy inżynierowie uratują Europę” to temat wykładu otwartego profesora Jerzego Buzka w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej. Spotkanie z posłem do Parlamentu Europejskiego, b. Przewodniczącym Parlamentu Europejskiego, b. Premierem Rządu RP odbędzie się w najbliższy piątek 1 marca 2019 r.

Profesor Jerzy Buzek to kolejny gość specjalnych wykładów otwartych organizowanych przez WSPiA Rzeszowską Szkołę Wyższą od kilku lat. Są to spotkania z wybitnymi przedstawicielami nauki i sztuki. Wcześniej ze studentami oraz mieszkańcami Rzeszowa spotkali się m.in. prof. Andrzej Zoll, b. prezes Trybunału Konstytucyjnego oraz b. Rzecznik Prawa Obywatelskich, Prof. Tadeusz Ereciński, jeden z największych autorytetów w dziedzinie prawa cywilnego, były prezes Izby Cywilnej Sądu Najwyższego oraz Janusz Leon Wiśniewski, polski pisarz i naukowiec, autor m.in. „S@motności w sieci” oraz „I odpuść nam nasze...”.

W najbliższy piątek 1 marca 2019 r. WSPiA Rzeszowską Szkołę Wyższą odwiedzi prof. Jerzy Buzek, poseł do Parlamentu Europejskiego, b. Przewodniczący Parlamentu Europejskiego, b. Premier Rządu RP. Podczas wizyty w WSPiA wygłosi wykład na temat „Cyfrowa rewolucja, czy inżynierowie uratują Europę”. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:00 w rzeszowskim kampusie WSPiA w dużej Auli na pierwszym piętrze budynku A.

Do udziału w wykładzie otwartym profesora Jerzego Buzka zapraszamy nie tylko pracowników i studentów, ale wszystkie zainteresowane osoby. Udział w wykładzie jest bezpłatny.

data ostatniej modyfikacji: 2019-02-26 15:02:11
Komentarze

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni w Polsce
220x300_ogolny_WSPIA.gif
WSSIP_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności