Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Rzeszów
2019-11-29

Selekcjoner kadry Polski w Futsalu gościem WSPiA

Andrea Bucciol – były selekcjoner kadry Polski w Futsalu, obecnie II trener zespołu mistrza Polski Rekordu Bielsko-Biała będzie gościem WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej. W najbliższą niedzielę weźmie udział w specjalnej kursokonferencji z Futsalu. Organizatorem przedsięwzięcia jest WSPiA, Klub Uczelniany AZS oraz Wydział Futsalu Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.

Andrea Bucciol to włoski trener futsalowy, od 2013 r. selekcjoner reprezentacji Polski. Jako zawodnik występował na pozycji bramkarza w niższych ligach we Włoszech. W latach 2000-2009 był trenerem bramkarzy w klubie występującym w serie B i serie C1 – Manzano. W 2010 r. został trenerem występującego w ekstraklasie Rekordu Bielsko-Biała, z którym zdobył Puchar Polski i dwukrotnie zajął trzecie miejsce w ekstraklasie. Posiada licencję trenerską UEFA Pro.

Andrea Bucciol w najbliższą niedzielę 17 listopada 2019 r. odwiedzi WSPiA Rzeszowską Szkołę Wyższą. Poprowadzi Kursokonferencję z futsalu. Program konferencji podzielony został na dwie części teoretyczną i praktyczną. Na początku uczestnicy będą mogli poznać podstawy techniki indywidualnej i systemy gry ofensywnej i defensywnej w futsalu. Po krótkiej przerwie odbędą się zajęcia praktyczne w hali sportowej WSPiA. Kursokonferencja rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do godziny 15:30.

Kursokonferencja z udziałem Andrea Bucciol organizowana jest przez WSPiA, Klub Uczelniany AZS. Warto dodać, że jednym z organizatorów tego przedsięwzięcia jest trener sekcji futsalu WSPiA Robert Kurosz. Jest on odpowiedzialny za koordynowanie szkoleń z zakresu futsalu w Wydziale Futsalu Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej.

WSPiA serdecznie zaprasza wszystkich swoich studentów do wzięcia udziału w Kursokonferencji. Jest to darmowe szkolenie, z którego warto skorzystać. Rejestrować na konferencję można się poprzez portal pzpn24.pzpn.pl.

W razie pytań prosimy o kontakt z trenerem sekcji Robertem Kuroszem lub przedstawicielami AZS-u WSPiA.

Plan kursokonferencji:

  • godz. 10.00 - 11.30: Podstawy techniki indywidualnej (teoria)
  • godz. 11.30 - 13.00: Systemy gry ofensywne i defensywne w futsalu (teoria)
  • godz. 13.00 - 14.00: Przerwa obiadowa
  • godz. 14.00 - 15.30: Praktyka z ww. tematów

data ostatniej modyfikacji: 2019-11-15 15:55:46
Komentarze
 
Polityka Prywatności