2021-10-09

Zobacz transmisję z inauguracji roku akademickiego w WSPiA

Inauguracja roku akademickiego w WSPiA

W sobotę 9 października 2021 r. Wyższa Szkoła Prawa i Administracji Rzeszowska Szkoła Wyższa – najstarsza niepubliczna uczelnia na Podkarpaciu rozpoczyna nowy roku akademickiego 2021/2022. Będzie to 27. Uroczysta Inauguracja, która ze względu na obowiązujące przepisy odbędzie w formie hybrydowej z transmisją na kanale YouTube.

Niestety, ze względu na obowiązujące ograniczenia do udziału w formie stacjonarnej możemy zaprosić tylko część osób zainteresowanych udziałem w Uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego. Dlatego już dziś zapraszamy do obejrzenia tej ważnej dla nas uroczystości w formie transmisji dostępnej na kanale YouTube https://youtu.be/-Q9FZmRveqI oraz stronie Uczelni www.wspia.eu.  

Inaugurację Roku Akademickiego 2021/2022 rozpocznie wystąpienie prof. Jerzego Posłusznego, Rektora WSPiA. Tradycyjnie już odbędzie się Immatrykulacja studentów przyjętych na pierwszy rok studiów I i II stopnia na kierunku „administracja”, „bezpieczeństwo wewnętrzne” i „zarządzanie” oraz jednolitych studiach magisterskich na kierunku „prawo”. 

W programie przewidziane są promocje doktorskie osób, które w ubiegłym roku akademickim uzyskały w WSPiA stopień doktora w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie nauki prawne oraz wystąpienie przedstawiciela studentów WSPiA. 

Ważną częścią rozpoczęcia roku akademickiego w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej będzie wykład inauguracyjny, który w tym roku wygłosi dr hab. Leszek Wieczorek. Tematem jego wystąpienia będzie „Kryminologia to nauka inter czy multi-dyscyplinarna?”.


data ostatniej modyfikacji: 2021-10-08 10:20:46
Komentarze
 
Polityka Prywatności