Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Rzeszów

NEWSY Rzeszów
i podkarpackie

Wystartuj w I Rzeszowskim Turnieju Biznesowym

WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa oraz firma Revas Sp. z o.o. zapraszają do udziału w pierwszym "Rzeszowski Turniej Biznesowy". W rozgrywce, w której weźmie udział 8 trzyosobowych zespołów, uczestnicy będą zarządzać wirtualnym przedsiębiorstwem. Na zgłoszenia uczestników organizatorzy czekają do wtorku 13 listopada 2018 r.

Konkurs odbędzie się w czwartek 15 listopada w kampusie WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej. Od godziny 10:00 do 15:00 uczestnicy konkursu będą zarządzać wirtualnym przedsiębiorstwem „Agencją interaktywną”. Ich zadaniem będzie konkurowanie z innymi uczestnikami oraz podejmowanie szeregu decyzji podobnych do tych, które muszą podejmować właściciele firm działających w realnym świecie.

Podczas konkursu jego uczestnicy będą przypisywać funkcje poszczególnym członkom zespołu, tworzyć misję oraz ustalać strategię działania. Ponadto, gracze będą decydować o jakości usług, produktów, cenie, marketingu oraz finansach swojej firmy. Po każdej rundzie decyzyjnej uczestnicy Konkursu otrzymają wyniki swoich decyzji w zestawieniu z wynikami firm konkurencyjnych.

Oceny wystawiane będą na podstawie karty wyników, która składa się z wyniku ekonomicznego, rozwoju firmy, zadowolenia pracowników, zadowolenia klientów oraz poziomu zadłużenia.

Konkurs Rzeszowski Turniej Biznesowy odbywać się będzie z wykorzystaniem branżowej symulacji biznesowej firmy Revas: „Agencja Interaktywna”. Dzięki symulacjom uczestnicy Konkursu będą mogli w praktyczny sposób zobaczyć, jaki wpływ ich decyzje mają na wyniki ich firm. Rozgrywka za pomocą symulatorów biznesowych rozwija kluczowe kompetencje m.in. umiejętności pracy w zespole, rozwiązywania problemów i stosowania technologii informatycznych.

W Rzeszowskim Turnieju Biznesowym uczestniczyć może 8 trzyosobowych zespołach. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest łączne spełnienie następujących określonych warunków. Należy zapoznać się z regulaminem Konkursu „Rzeszowski Turniej Biznesowy" (znajdziesz go tutaj), dokonać rejestracji na wydarzenie klikając w przycisk "Rejestruj" oraz zgłosić 3-osobowy Zespół za pomocą formularza (znajdziesz do tutaj).

Zgłoszenia do Konkursu przyjmowane są do wtorku 13 listopada 2018 r. (do godz. 24:00). W konkursie może wziąć udział maksymalnie 24 Uczestników (8 Zespołów).

Organizatorem Rzeszowskiego Turnieju Biznesowego jest WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa oraz firma Revas Sp. z o.o. Jest to jeden z elementów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Rzeszowie.

Szczegóły konkursu oraz regulamin można znaleźć na stronie https://rmm-tp2018-r.konfeo.com/pl/groups

data ostatniej modyfikacji: 2018-11-13 09:33:24
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni w Polsce
WSSIP_220.jpg
220x300_ogolny_WSPIA.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Uniwersytet Jagielloński
miniatura
 
Polityka Prywatności